• Zajęcia otwarte Grupa "Muchomorki"

• 11.12.2019 12:43
        • ZAJĘCIA OTWARTE U MUCHOMORKÓW

W dniu 25 listopada 2019r. dzieci z grupy „Wesołe Muchomorki” wraz z rodzicami uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola z misiem. Przybyły misie małe, duże, białe, różowe i wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Obchody rozpoczęliśmy recytacją wiersza o tym, jaki jest miś, a następnie przedszkolaki wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta. Rodzice oraz dzieci wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły przy misiowych przebojach m.in. „Pokochaj pluszowego misia”. Jednak najwięcej radości sprawiły dzieciom misiowe puzzle oraz zagadki o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Ciekawą atrakcją była fotobudka misiowa, w której dzieci mogły sobie zrobić zdjęcie. Cała zabawa zakończyła się degustacją miodku oraz przygotowanych specjalnie na tą okazję ciasteczek w kształcie misiów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

• Królewna Śnieżka

• 11.12.2019 12:34
        • 29 listopada dzieci wzięły udział w przedstawieniu teatralnym pt.,, Królewna Śnieżka".
          Przedstawienie finansowane ze środków Gminy Pasłęk na realizację Gminnego Programu Profilaktyczne i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
        • Kot w Butach

• 11.12.2019 12:20
        • 6 listopada uczestniczyliśmy w interaktywnym widowisku multimedialnym pt. "Kot w Butach - opowieść w kilku obrazach".
        • Dzień Kundelka

• 11.12.2019 12:11
        • Dzień Kundelka w naszym przedszkolu uczciliśmy spotkaniem z behawiorystą i wspaniałą Heidi