• Dzień Dyni

• 11.12.2019 12:01
        • 31 pażdziernika obchodziliśmy dzień dyni w naszym przedszkolu. Nasze przedszkolaki były ubrane na pomarańczowo, a także przebrane w piękne dyniowe stroje i nie tylko. Dzieci wykonywały w grupach przeróżne pracę związane z tematyką dnia. Ten dzień wypełniony był licznymi atrakcjami, tańcami i wspólną zabawą.
        • "Szkoła pamięta"

• 11.12.2019 11:52
        • 25 października w ramach akcji MEN ,, Szkoła pamięta" przedszkolaki wraz z nauczycielami odwiedziły pobliski cmentarz. Celem wizyty było oddanie hołdu żołnierzom. Dzieci słuchały opowieści na temat przeszłości naszej ojczyzny, zapaliły znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza. To była ważna lekcja wychowania patriotycznego, która na długo zostanie w pamięci.
        • Bal Jesieni

• 11.12.2019 11:42
        • 17 października 2019r w naszym oddziale przedszkolnym odbył się kolorowy
          ,, Bal Jesieni ". Przedszkolaki wcieliły się w leśne skrzaty, panią jesień, jesienne księżniczki , grzybki i jesienne stworki. Bal zaczęliśmy od prezentacji grup i wspólnego zdjęcia. Dalej była tylko muzyka, która radośnie grała i wszystkie dzieci do tańca porwała. Przerywnikiem były przygotowane zabawy i konkurencje. Jesienni przebierańcy bawili się wspaniale, czego dowodem były uśmiechy na twarzach.
        • Konkurs na ,, Najciekawszą kukielkę owocowo - warzywną"

• 11.12.2019 11:42
        • Dlaczego powinniśmy jeść jak najwięcej warzyw i owoców? Wiedzą to nie tylko dorośli, ale także dzieci...
          Warzywa i owoce można również wykorzystać do świetnej zabawy, co udowodnili nam dzieci oraz rodzice z grup przedszkolnych wykonując piękne kukiełki. Konkurs na ,, Najciekawszą kukielkę owocowo - warzywną" cieszył się dużym zainteresowaniem. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić i wybrać najładniejszą z nich. Za trud, zaangażowanie, pomysłowość i fantazję wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki. Wszystkim dzieciom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
        • Warsztaty "Bańkowe cuda"

• 11.12.2019 11:19
        • Czy wiecie, że bańki mydlane mają znakomity, terapeutyczny wpływ na ludzką duszę? Otóż zaspokajają one naszą potrzebę zabawy, kreacji oraz doświadczania piękna. Potrafią przebudzić drzemiące w KAŻDYM z nas dziecko, a ich urokowi nie potrafią się oprzeć nawet najbardziej dorośli z Dorosłych.