• 11.03.2023 22:32
        • Jak co roku, 14 lutego odbyły się w naszym przedszkolu Walentynki. Dzieci poznały historię związaną z tym świętem. Nie zabrakło również wspolnych tańców, zabaw i rozmów o miłości. Były konkursy z balonami, poszukiwania zaginionych serduszek, tworzenie mydlanych serduszek i wiele innych atrakcji. Dzieci poradziły sobie doskonale w każdym zadaniu.
          Naszych przedszkolaków odwiedziły również trzy "amorki", które wręczyły wszystkim dzieciom Walentynkowe kartki. Dziękujemy bardzo starszym koleżankom z naszej szkoły!
          Niewątpliwie był to dzień radości i wzajemnego okazywania uczuć :)
        • Dzień Pizzy

• 11.03.2023 21:09
        • 9 lutego w naszym oddziale przedszkolnym obchodziliyśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy.
          Pizza jest jedną z najpopularniejszych potraw na całym świecie. Uwielbiają ją zarówno dorośli, jak i dzieci. Tego dnia na wszystkich czekały zabawy tematyczne, przedszkolaki poznali historię i pochodzenie tego smakowitego przysmaku a także na zakończenie zabawy każdy mógł zajadać się przepyszną pizzą!
          To zdecydowanie był smakowity dzień!
        • Bal Karnowałowy

• 11.03.2023 20:54
        • Karnawał to doskonały czas na zimowe zabawy a także na udany bal. Tak też było u najmłodszych dzieci z naszej placówki. Przedszkolaki miały przyjemność uczestniczyć w wesołej zabawie a także mogły pokazać się w rożnorodnych i pełnych pomysłowości strojach przygotowanych przez swoich rodziców.
          17 stycznia każda sala przedszkolna przepełniona była przepięknymi balonami, girlandami i serpentynami a bajkowe stroje przedszkolaków dodawały dodatkowych barw.
          Na wszystkich uczestników balu czekała świetna muzyka, konkursy, zabawy i przepyszny poczęstunek.
          Mamy nadzieję, że dzieci będą wspominać ten dzień przez jeszcze długi okres. A tymczasem... Czekamy z utesknieniem na kolejny bal :)
        • Motomikołaje

• 05.03.2023 17:00
        • 5 grudnia nasze przedszkolaki obchodziły Mikołajki. Tego dnia czekało na dzieci mnóstwo niespodzianek. Najbardziej emocjonującym wydarzeniem z tego dnia dla najmłodszych uczestników naszej placówki był przyjazd Mikołajów na motorach, którym towarzyszyły elfy i niezawodny bałwan Olaf. Wszystkie dzieci otrzymały cudowne prezenty oraz miały okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie z cudownymi gośćmi.
          Bardzo dziękujemy Pasłęckiej Grupie Motocyklowej za odwiedziny!

• "Wesołe muchomorki" i "Jeżyki" w Krainie Aktywności

• 10.12.2022 23:19
        • Boże Narodzenie jest szczególnym świętem w naszym kalendarzu. Wycieczka do Olsztyna i wizyta w Krainie Elfów odpowiednio nastroiła dzieci z grupy "Wesołe Muchomorki" oraz "Jeżyki" do tego wyjątkowego czasu, wprowadzając ich w świąteczny nastrój 🎄🎅. Podczas wizyty w Krainie Aktywności mogliśmy obejrzeć multimedialny pokaz tworzenia bombek oraz "rozświetlić święta" wykonując ozdobne bombki oraz dekoracje świąteczne z masy porcelanowej. Samodzielnie zaprojektowaliśmy list do Św. Mikołaja. Największą jednak atrakcją była zabawa przy znanych dzieciom utworach bożonarodzeniowych oraz spotkanie z niezwykłym gościem. Mamy nadzieję, że udało się spełnić marzenia dzieci o spotkaniu ze Św. Mikołajem, które na długo zapadnie w pamięci naszym przedszkolakom.