• Dzień otwarty

• Jest nam miło zaprosić tych dużych i małych na dni otwarte w naszej placówce. Przewidzianych jest sporo atrakcji i zabaw, jak również mała niespodzianka na koniec gry szkolnej dla każdego uczestnika.

• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i do klas I szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025

• 1 marca 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i do klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025 - obwód szkoły w linku poniżej.

Rekrutacja przeprowadzana jest z wykorzystaniem systemu informatycznego dostępnego na stronie:

W pierwszym etapie rekrutacji, rodzice dzieci uczęszczających obecnie do przedszkoli, składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w nadchodzącym roku szkolnym.

Kolejny etap to elektroniczne składanie wniosków w terminie od 1 do 15 marca br.

W tym samym czasie rozpocznie się rekrutacja do klas I szkół podstawowych.

Ważne informacje i wzory dokumentów znajdują się na stronie urzędu miejskiego w Pasłęku pod adresem:

• Walentynki

• 14 lutego w szkole świętowaliśmy walentynki. Były czerwone i różowe stroje uczniowskie i nauczycielskie. Sale lekcyjnie udekorowano czerwonymi balonami, sercami i kokardami. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Konkurs samorządu uczniowskiego na najbardziej zaangażowaną walentynkowo klasę wygrała klasa 2a.

Jurry w składzie Paulina Kulig klasa 5a, Nicholas Albartowicz klasa 5b i wicedyrektor Jolanta Ignatowicz nie miało jednak łatwego zadania. Wszystkie klasy mocno się zaangażowały. Poniższe zdjęcia obrazują to najlepiej